Dodany: 2010-10-14 12:29:42

Czym jest prawo jazdyPrawo jazdy lublin to dokument wydawany przez odpowiednie organy państwowe, regionalne lub samorządowe, potwierdzający uprawnienia jego posiadacza do prowadzenia pojazdów silnikowych.

 

Produkcją polskiego prawo jazdy koszalin oraz jego personalizacją zajmuje się Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Prawo jazdy toruń można uzyskać po przejściu odpowiedniego szkolenia oraz po zdaniu egzaminu państowego, przeprowadzanego przez  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, składającego się z dwóch części. Dodatkowo o prawo jazdy lublin może starać się osoba, która ukończyła odpowiedni wiek dla danej kategorii oraz posiada zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do prowadzenia pojazdów silnikowych.

 

Prawo jazdy jest dokumentem stwierdzającym uprawnienia do kierowania pojazdem silnikowym określonej kategorii. Każdemu pojazdowi przypisana jest inna kategoria prawa jazdy, dlatego posiadacz tego dokumentu może prowadzić tylko ten pojazd, który ma określony w kategorii i na który zdawał państwowy egzamin. Do egzaminu można podchodzić trzykrotnie. Jeśli wszystkie próby zakończą się wynikiem negatywnym, kursant musi odbyć obowiązkowe szkolenie. Polega ono na wykupieniu w szkole nauki jazdy minimum 5 godzin dodatkowej jazdy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest prawo jazdy
Nick: