Dodany: 2010-10-14 10:08:37

Kurs jazdy krok po krokuKurs prawa jazdy toruń składa się z dwóch części: praktycznej i teoretycznej. Jednak przed przystąpieniem do niego, kursant musi zapisać się do danej szkoły oraz przedstawić zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki jazdy.

 

Kurs prawa jazdy toruń podzielony został na dwie, połączone ze sobą części. Pierwsza z nich, część teoretyczna polega na nauce podstawowych zasad ruchu drogowego. Kursant uczy się rozpoznawać znaki drogowe oraz w formie multimedialnych testów rozwiązuje scenki rodzajowe. Takie sceny, przedstawione w prezentacji na komputerze lub slajdach, mają nauczyć kursanta wykorzystywać wiedzę teoretyczną oraz mają przygotować go na wszelkie możliwe sytuacje, które mogą spotkać go na drodze podczas jazdy. W scenach takich najczęściej przedstawione są sytuacji wyprzedzania, skrzyżowania z systemem znaków drogowych, skrzyżowania z systemem świateł, skrzyżowania bez znaków i świateł, ronda i drogi ekspresowe, a także drogi podporządkowane.

 

Dzięki takiej wiedzy, zwiększa się szansa, że kursant będzie umiał odpowiednio zachować się jako uczestnik ruchu drogowego. Kurs prawa jazdy toruń to także część praktyczna podzielona na plac, na którym ćwiczone są stałe elementy, jak parkowanie oraz jazda po mieście razem z instruktorem, która jest już swoistą nauką jazdy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kurs jazdy krok po kroku
Nick: