Dodany: 2010-10-14 10:05:11

Kto może zapisać się na kursNauka jazdy toruń jest możliwa już po ukończeniu 16 roku życia. Kursant musi posiadać jednak dowód osobisty oraz uiścić odpowiednią kwotę, za szkolenie. Dodatkowo, nauka jazdy koszalin wiąże się z koniecznością przeprowadzenia psychotestów i badań zdrowotnych kursanta.

 

Dopiero po otrzymaniu pozytywnego wyniki i braki przeciwwskazań do prowadzenia pojazdu można rozpocząć kurs. Nauka jazdy lublin podzielona jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną. W ramach części teoretycznej kursant uczy się podstawowych zasad ruchu drogowego, uczy się rozpoznawania wszystkich znaków drogowych. Zazwyczaj wszelkie prezentacje dotyczące scenek rodzajowych przedstawiane są w formie multimedialnej. Na komputerze kursant rozwiązuje testy, przedstawiające zróżnicowane sytuacje na drodze, na skrzyżowaniach lub rondach.

 

Wielość wariantów pomaga utrwalić wiedzę i przygotować kursanta na wszelkie możliwe sytuacje, które mogą mu się przytrafić podczas jazdy. Kolejną częścią kursu na prawo jazdy jest część praktyczna, w której kursant, wraz z instruktorem, rozpoczyna jazdę pojazdem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto może zapisać się na kurs
Nick: