Dodany: 2012-10-17 12:53:26

 

Jakie są światła w pojeździeEgzamin na prawo jazdy jest jednym z największych i najbardziej stresujących wydarzeń w życiu każdego człowieka. Oprócz matury, obrony pracy magisterskiej i ślubu jest to najbardziej wyczekiwane i zarazem przysparzające największych zmartwień wydarzenie w naszym życiu.

 

Dlatego warto się do niego odpowiednio przygotować, aby nie musieć zaliczać kilku podejść, tylko zdać za pierwszym razem. Pierwszym krokiem jest nauka jazdy kraków. Nauka jazdy kraków, podobnie jak egzamin składa się z dwóch etapów. Część teoretyczna oraz praktyczna nauka jazdy kraków.

 

W części teoretycznej kursant zdobywa wiedzę na temat znajomości kodeksu drogowego, znaków drogowych, funkcjonowania i budowy technicznej pojazdu, zasad poruszania się w ruchu drogowym na oznakowanych i nieoznakowanych skrzyżowaniach i rondach, zasad udzielania pierwszej pomocy oraz czynności, które należy wykonać, gdy jesteśmy uczestnikiem wypadku. To właśnie tutaj kursant uczy się jak wymienić i sprawdzić poziom oleju, które światła pojeździe do czego służą i gdzie wlewa się płyn do spryskiwaczy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie są światła w pojeździe
Nick: