Dodany: 2012-10-17 12:49:18
 

Czym jest bezpieczna prędkośćNauka jazdy kraków, podobnie jak egzamin na prawo jazdy składa się z kilku części. Pierwszą z nich jest część teoretyczna, której celem jest zapoznanie przyszłego kierowcy z kodeksem drogowym.

 

Druga część to praktyka, czyli nauka prowadzenia samochodu pod okiem instruktora. Nauka jazdy kraków jest obowiązkową pozycją dla wszystkich osób ubiegających się o prawo jazdy, które daje im możliwość samodzielnego kierowania pojazdami mechanicznymi. Nauka jazdy kraków to podstawowe źródło wiedzy i zdobywania niezbędnych umiejętności każdego kierowcy.

 

Oczywiście wszystko, czego nauczy się podczas kursu zostanie zweryfikowane i sprawdzone na państwowym egzaminie na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Egzaminator będzie sprawdzał, czy kierowca wie jak prawidłowo zmienić pas, czy umie wyprzedzać, włączać się do ruchu, parkować, ruszać pod górkę, czy umie zachować odpowiedni odstęp od innego pojazdu i przede wszystkim czy potrafi zachować bezpieczną prędkość w czasie jazdy po prostej drodze i na skrzyżowaniach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest bezpieczna prędkość
Nick: