Dodany: 2012-10-17 12:37:42

 

Czym jest ograniczone zaufanie na drodzePodstawą, na której opiera się nauka jazdy kraków są wykłady teoretyczne dotyczące zasad zawartych w kodeksie drogowym, zasad postępowania podczas wypadków i kolizji, zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także szczególnych reguł panujących na poszczególnych drogach, jak ograniczenia prędkości, czy ruch na rondzie lub skrzyżowaniach równorzędnych, czy oznakowanych.

 

Nauka jazdy kraków uczy swoich kursantów przede wszystkim tego, że na drogach panuje zasada ograniczonego zaufania. Kierowcy mogą ufać wyłącznie sobie, swoim instynktom, przeczuciom, umiejętnościom, zachowaniom, chłodnym i wykalkulowanym reakcjom. Nikomu innemu.

 

Nigdy nie wiadomo, czy osoba jadąca w drugim aucie nie zasłabnie, nie sięgnie po telefon, nie zaśnie za kółkiem, nie straci na chwilę czujności, co sprawi, że zjedzie na inny pas, czy nie zauważy czerwonego światła. Nauka jazdy kraków zwraca uwagę kierowców na takie rzeczy, dlatego uczula ich również, że zawsze muszą być zwarci, gotowi i czujni, bo nigdy nie wiadomo co za chwilę się zdarzy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest ograniczone zaufanie na drodze
Nick: