Dodany: 2012-10-17 12:08:31

 

Czym jest droga hamowania Kodeks drogowy zawiera podstawową i niezbędną dla każdego kierowcy wiedzę na temat aktualnych i obowiązujących na drogach przepisów, dozwolonych prędkości na poszczególnych rodzajach dróg, wyjaśnienia oznakowań drogowych, spis wszystkich znaków zakazu, nakazu, informacyjnych i ostrzegawczych.

 

Oprócz tego w kodeksie zawarte są zasady wyprzedzania, zasady ruchu na skrzyżowaniach oznakowanych i nieoznakowanych, zasady udzielania pierwszej pomocy oraz czynności, które powinniśmy wykonać, gdy jesteśmy uczestnikiem lub świadkiem wypadku.

 

Nauka jazdy kraków zapoznaje każdego kierowcę także z zapisami dotyczącymi drogi hamowania, bezpiecznego wykonywania manewrów wyprzedzania, wymijania, parkowania, czy zachowania bezpiecznego odstępu. Nauka jazdy kraków zawsze jest prowadzona przez wykwalifikowanego instruktora, który potrafi tę wiedzę przekazać. Dzięki temu nauka jazdy kraków nie jest tylko suchym przekazem faktów i przepisów, ale również praktyczną szkołą, która uczy bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest droga hamowania
Nick: