Dodany: 2012-10-17 12:04:52

 

Manewr bezpiecznego wyprzedzaniaKażdy kierowca musi nie tylko znać przepisy zawarte w kodeksie drogowym, ale również umieć się do nich stosować. Oprócz tego kierowcy muszą posiadać praktyczne umiejętności, która pozwolą im na płynne wykonanie podstawowych manewrów, jak wyprzedzanie.

 

Jednak w przypadku kiepskich warunków atmosferycznych nawet tak prosty manewr, staje się niezwykle trudny do wykonania. Oblodzona jezdnia, mokra nawierzchnia, nagrzany asfalt, niebezpieczne zakręty, słaba widoczność, mgła, czy nawet padająca mżawka mogą sprawić, że precyzyjne wykonanie tego manewru staje się niezwykle trudne.

 

Dlatego nauka jazdy kraków od lat prowadzi szkolenia, na których kursanci uczą się nie tylko teorii i praktyki, ale także prowadzenia samochodu, czy motocykla w nieprzyjaznych warunkach atmosferycznych. Nauka jazdy kraków umożliwia kursantom przejście specjalnego szkolenia pod okiem instruktora, który nauczy ich bezpiecznego wykonywana manewrów w czasie deszczu, czy na oblodzonej nawierzchni. Dzięki temu nauka jazdy kraków staje się czymś więcej niż tylko suchą teorią..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Manewr bezpiecznego wyprzedzania
Nick: