Dodany: 2012-06-19 13:42:34

 

Czym jest polisa OCOC jest to ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Odpowiedzialność cywilna ma ogromne znaczenie i wagę. Jest to odpowiedzialność jaką ponosimy za nasze czyny, w ubezpieczeniach komunikacyjnych mamy taki typ ubezpieczenia jak OC.

 

W tym typie ubezpieczeń mamy do czynienia z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, OC to zapewnia nam całą masę różnego typu zabezpieczeń na wypadek kraksy. W nauka jazdy poznań uczy się jak radzić sobie w razie wypadku, i o tym co daje OC jest to obligatoryjne ubezpieczenie które musimy mieć bez niego nie da się poruszać na drodze jako kierowca. W trakcie kursu prowadzonego w nauka jazdy poznań zostaniemy powiadomieni o wszystkim co dotyczy konieczności zdobywania formalnych wymogów odnośnie OC, i jak za nie nie przepłacić. Taki jest cel tej OC samo OC ma za zadanie pieniądze z konta sprawcy wypadku przelać na ofiary w ramach odszkodowania.

 

Dlatego OC jest niezbędne do poruszania się na drodze, warunkuje bezpieczeństwo drogowe dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, problem powstaje gdy rowerzysta zderzy się poważnie z pieszym wówczas mamy poważny kłopot..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest polisa OC
Nick: