Dodany: 2012-02-14 09:26:13

Czym jest tzw. "martwy punkt"Martwy punkt to słowo bardzo źle się kojarzące. I bardzo słusznie zresztą. To określenie pochodzące z ruchu drogowego. W szkole  prawo jazdy zamość uczą o tego typu zjawiskach i zajściach.

 

Podczas jazdy samochodem musimy nieraz obejrzeć się za siebie, w samochodzie jest to nieco utrudnione bo w pewnym punkcie którym jest miejsce w samochodzie z tyłu w którym mamy ramę od dachu i drzwi, nie zauważymy auta jeśli tam stoi. Szkoła jazdy  prawo jazdy zamość, jest najlepszą obecnie szkołą w zakresie edukacji o bezpieczeństwie jazdy i kładą duży nacisk na tego typu sprawy. Edukacja podnosząca bezpieczeństwo powinna mieć na celu podnoszenie kwalifikacji i świadomości przyszłych kierowców. Martwy punkt ogranicza widoczność i bezpieczeństwo na drodze .

 

Póki co ten problem nie został jakoś wyraźnie przełamany i rozwiązany oraz pokonany, ubolewa nad tym  prawo jazdy zamość. Poruszanie się w sferze bezpieczeństwa ma na celu pozyskanie jak największej ilości informacji o bezpieczeństwie na drodze. Wskutek nauki w  prawo jazdy zamość poznamy wszystkie niebezpieczeństwa jazdy.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest tzw. "martwy punkt"
Nick: