Dodany: 2012-02-14 09:08:26

Czym są fotoradaryZdjęcia możemy robić różnymi aparatami: cyfrowymi, analogowymi, różnymi. Aparatów mamy wiele. Na potrzeby policji powstały fotoradary. Fotoradary stoją przy drogach i mają za zadanie robić zdjęcia kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość w wyznaczonym miejscu.

 

Fotoradary gęsto zasiały polskie drogi a będzie ich jeszcze więcej, to trwały trend uważa pracownik prawo jazdy zamość. To dobra szkoła i wie prawie wszystko o ruchu drogowym, tak twierdzi jej szef i podkreśla to w rozmowie. Fotoradary mają przede wszystkim podnieść bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, kierowcy gdy je zauważą zwalniają to ich prewencyjna funkcja i o to chodziło.

 

Fotoradary są w większości atrapami, są puste. To taka policyjna sztuczka, postawienie pudła kosztuje mniej niż aparat a działanie prewencyjne identyczne. Instruktorzy z prawo jazdy zamość wiedzą czym się zajmować podczas szkolenia prawa jazdy, informują o radarach gdzie się da. Szkoła prawo jazdy zamość ma dokładna mapę radarów drogowych w Polsce. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są fotoradary
Nick: