Dodany: 2011-12-12 14:35:18

 

Parkowanie równoległeRosnąca liczba samochodów na drogach sprawia, że szczególnie w miastach, trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce do parkowania a sama czynność wymaga nierzadko kosmicznych wręcz umiejętności. Dlatego właśnie tak durzą wagę przywiązuje się do takich właśnie manewrów w trakcie kursów na prawo jazdy poznań.

 

Jednym z najtrudniejszych rodzajów parkowania jest ustawienie pojazdu równolegle do jezdni. I o ile w lokalizacjach gdzie miejsca nie brakuje może się to wydawać dziecinnie proste, o tyle w przypadku, gdy zmieścić się musimy między dwa inne samochody, próg trudności gwałtownie wzrasta. Sposoby i techniki parkowania równoległego są zawsze omawiane i ćwiczone podczas jazd z instruktorem, odbywanych w ramach szkolenia na prawo jazdy poznań.

 

Choć obecnie kładzie się na te kwestię nieco mniejszy nacisk, bo na egzaminach państwowych ten element występuje niezwykle rzadko, odkąd zrezygnowano z tak zwanej koperty. Niemniej jeśli po otrzymaniu dokumentu takiego jak prawo jazdy poznań chcemy dobrze i bezpiecznie parkować, powinniśmy zwracać uwagę na wszystkie elementy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Parkowanie równoległe
Nick: