Dodany: 2011-12-12 14:32:10

 

Parkowanie skośneObecnie jedną z najważniejszych i bardzo potrzebnych umiejętności jest prowadzenie auta. Możliwość taką można uzyskać zdając egzamin na prawo jazdy poznań.

 

Przygotować się do niego można podczas specjalnego kursu na prawo jazdy poznań. Zawsze jest on podzielony na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Na każdych zajęciach szkolenia na prawo jazdy poznań wykonywany jest szereg manewrów, których znajomość jest niezbędna w codziennej obsłudze pojazdu. Należy do ich  między innymi zawracanie, cofanie, skręcanie, techniki reakcji na poślizg czy parkowanie. Jednym z rodzajów tego ostatniego jest parkowanie skośne. Kursant ma z nim do czynienia, gdy miejsce wyznaczone do postoju pojazdów usytuowane jest pod pewnym kontem w stosunku do jezdni. Ten typ parkowania uważany jest przez osoby uczące się na prawo jazdy poznań za najłatwiejszy. Wymaga o bowiem, tylko lekkiego skrętu, by pojazd zajął odpowiednią pozycję.

 

Podczas szkoleń na prawo jazdy poznań jest on dosyć często wykonywany, gdyż w wielu miastach miejsc do parkowania skośnego jest całkiem sporo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Parkowanie skośne
Nick: